Szelki bezuciskowe dla psa

131zł
 • S
 • M
 • L
 • XL
Ilość
Please choose color/length

Zabierz swojego psa na relaksujący spacer dzięki naszym szelkom bezuciskowym. Gdy Twój zwierzak wykona gwałtowny ruch, szelki zaczną delikatnie uciskać jego klatkę piersiową, aby skierować go na bok, a nie zaciskać gardło, raniąc go, jak miałoby to miejsce w przypadku smyczy z obrożą. Regulowane szelki dla psa wykonane są z doskonałej jakości Oxford nylonu i wyścielanego materiału, który zapewnia ich wygodne dopasowanie. 4 punkty regulacji pozwalają dowolnie dopasować szelki, aby idealnie układały się na ciele Twojego psiaka. Szelki zostały wyposażone też w nylonową rączkę, paski odblaskowe i element blokujący, który odpowiednio je zabezpiecza.

Kluczowe korzyści

Szelki pomagają ograniczyć gwałtowne ruchy psa i jego chęć do skakania podczas spacerów na smyczy
Przednie i tylne pierścienie w kształcie litery D do mocowania smyczy
Odblaskowe paski
Łatwe zakładanie i zdejmowanie
4 regulowane punkty w celu zapewnienia maksymalnego komfortu
System blokowania „Snap-lock”
Przepuszczający powietrze i wygodny materiał wyścielający

Ruchy psiaka pod kontrolą: Jeśli Twój pies lubi wyrywać się, zwykła obroża nie będzie najlepszym rozwiązaniem, ponieważ może go zranić. Nasze szelki typu „No-Pull” zostały zaprojektowane tak, aby delikatnie naciskać na klatkę piersiową i kierować psa na bok podczas gwałtownych ruchów, zniechęcając go do wyrywania się i skakania.

System blokowania: Nasze szelki są wyposażone w funkcję przesuwanej blokady, która zabezpiecza je przed przypadkowym odpięciem.

Rączka: Wytrzymały uchwyt sprawia, że smycz szelek dobrze układa się w dłoni i w razie potrzeby umożliwia solidną kontrolę.

Mocne pierścienie w kształcie litery D: Szelki posiadają dwa solidne pierścienie, jeden z przodu i drugi z tyłu. Można je również stosować w połączeniu z pasem bezpieczeństwa dla psów, aby zapewnić zwierzakowi bezpieczną jazdę samochodem.

Odblaskowe paski: Dzięki odblaskowym paskom Twój zwierzak stanie się lepiej zauważalny w warunkach słabego oświetlenia, co zwiększy jego bezpieczeństwo podczas wieczornych spacerów.

 • Frais de port gratuits à partir de 19€

  Darmowa
  dostawa zamówień
  powyżej 60 zł

 • Expédition sous 24H

  Wysyłka w
  ciągu 24 h

 • Paiement sécurisé

  Bezpieczna
  płatność

 • Recommandé par les vétérinaires

  Rekomendacja
  weterynarza